ارز جاب هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد و سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و سود زیان انجام آن به عهده شماست ؛ توجه بفرمایید حتما در چنین سرمایه گذاری هایی مدیریت سرمایه داشته باشید و هوشمندانه عمل کنید

بررسی سایت سرمایه گذاری MyCryptoProfits

  • ۲۶

پروژه MyCryptoProfits از سه شنبه ، 15 دسامبر سال 2020 آغاز شده است. این پروژه اقلام تعهدی بعدی دارد: “روزانه 25 تا 45 روز کاری” ، “شامل اصل”. سرمایه گذاری ما 501 دلار است. اصل اساسی این است که شما فقط 10 دلار برای عضویت نیاز دارید و می توانید به درآمد کسب کنید. طبق برنامه سرمایه گذاری انتخاب شده ، سود از حساب شما کسر می شود. می توانید چندین واریز را همزمان در همه بسته ها اجرا کنید. سرمایه گذاری در این سایت آسان تر شده است زیرا می توانید از هر یک از سیستم های پرداخت پذیرفته شده استفاده کنید.

وضعیت : در حال پرداخت

MyCryptoProfits یک دارایی با بهره متوسط ​​است که بازده آن در روزهای هفته از 2.1 تا 3 درصد است. این صندوق برای شرایط مناسب سرمایه گذاری ، پرداخت های فوری طراحی شده و فرصتی را برای کسب درآمد اضافی در یک برنامه وابسته ارائه می دهد.

آدرس ورود به سایت رسمی MY CRYPTO PROFITS


شرایط سرمایه گذاری در MyCryptoProfits

در mycryptoprofits سه تعرفه سرمایه گذاری به سرمایه گذاران پیشنهاد شده است که برای بازپرداخت سود در روزهای هفته طراحی شده اند. بازاریابی متعادل است و بستر عملکرد بالایی را فراهم می کند ، سرمایه گذاران با سپرده های مختلف می توانند شرایط را برای درآمد خود انتخاب کنند ، بنابراین پروژه می تواند گزینه خوبی برای متنوع سازی نمونه کارها در نظر گرفته شود ، همانطور که برای متوسط ​​طراحی شده است – پرداخت سود:

 سودآوری: از 2.1 درصد تا 3 درصد در روزهای هفته
 دوره سرمایه گذاری: 25-45 روز کاری
 مبلغ سپرده: 10-100000 دلار
 خروج ناگهانی: از 25 روز کاری
 اندازه سود: 52.5٪ -135٪

 

ویژگی های بازاریابی :
 حداقل مبلغ واریز: از 10 دلار.
 قبول پرداخت ها: Litecoin ، Bitcoin ، Ethereum ، PerfectMoney.
 کمیسیون معاملات: هیچ کارمزدی در پروژه وجود ندارد.
 حداقل برداشت: به دلار 1 دلار ، ارز رمزپایه 5 دلار.
 برداشت سود: بلافاصله در صورت درخواست انجام می شود.
 برنامه وابسته: سه طبقه ، به میزان 5٪ -2٪ -1٪.


ثبت نام در سایت mycryptoprofits

برای عضویت در My Crypto Profits همه کسانی که تمایل دارند می توانند برای این کار فقط در وب سایت رسمی ثبت نام کنند. برای استفاده از دکمه «SignUp» در صفحه آغازین سیستم عامل ، باید یک حساب در وب سایت صندوق باز کنید. علاوه بر این باید خطوط فرم ثبت نام را پر کنید ، در آن از کاربر خواسته می شود نام ، ورود به سیستم ، رمز عبور را مشخص کند (باید دو بار تکرار شود) ، و در آخر آدرس ایمیل را مشخص کنید (همچنین باید در قسمت بعدی تکرار شود خط)

سرمایه گذاری در سایت

پس از دسترسی به حساب سرمایه گذار شخصی ، می توانید نسبت به ایجاد سپرده در mycryptoprofits اقدام کنید ، برای این منظور از بخش «Make deposit» استفاده کنید. هنگام ایجاد سپرده ، باید تعرفه ، مقدار سرمایه گذاری ، سیستم پرداخت را مشخص کنید و در آخر دکمه «Invest» را فشار دهید. هدایت خودکار به صفحه پرداخت انجام خواهد شد و پس از آن فقط پرداخت مبلغ مورد نیاز به جزئیات صندوق باقی مانده است. پس از آن ، پولی که سرمایه گذاری کرده اید شروع به کار می کند و مانده به طور منظم درآمد کسب خواهد کرد.

برداشت از سایت

هر وقت خواستید می توانید پول دریافتی را به موجودی خود پس بگیرید ، برای این کار باید یک برنامه استاندارد با تعیین مبلغ از طریق بخش «Withdraw» حساب شخصی خود ارائه دهید.

انواع وضعیت در سایت چگونه خواهد بود؟
ما در ابتدای سایت وضعیت پروژه mycryptoprofits را زیر نظر خواهیم گرفت که:

✅ پرداخت هنگامی که ما و همه شرکای ما به برداشت های خود دست یابند.
⚠️ وضعیت مشکوک زمانی خواهد بود که یکی از شرکای ما در وضعیت معلق کنار بکشد.
❌ کلاهبرداری (اسکم) یا عدم پرداخت وضعیت زمانی خواهد بود که ما در مهلت اعلام شده برداشتی دریافت نکرده ایم!

پنل کاربری

پنل کاربری mycryptoprofits به ترتیب به شرح زیر میباشد:

Overview: میز کاربری شما در سایت.
Make deposit: سرمایه گذاری در سایت.
Withdraw: برداشت از سایت.
My Deposit: سپرده های فعال شما.
History: تاریخچه فعالیت های شما.
Referral: زیرمجموعه های شما.
Banner: ابزار تبلیغاتی سایت.
Setting: تنظیمات حساب کاربری شما در سایت.
Logout: خارج شدن از حساب کاربری.

 

توجه : اگر با سایتهای هایپ و ریسک های سرمایه گذاری در آنها اطلاع و تجربه کافی ندارید به هیچ عنوان اقدام به سرمایه گذاری نکنید.

 

موفق و پیروز باشید

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی