ارز جاب هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد و سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و سود زیان انجام آن به عهده شماست ؛ توجه بفرمایید حتما در چنین سرمایه گذاری هایی مدیریت سرمایه داشته باشید و هوشمندانه عمل کنید

بررسی سایت سرمایه گذاری 3arbs کلاهبردار

  • ۱۷

ررسی سایت سرمایه گذاری 3arbs

ایده ایجاد پروژه سایت سرمایه گذاری 3ARBS در سال 2017 سرچشمه گرفت که بازار cryptocurrency به طور بخصوصی بی ثبات بود. بی ثباتی زیاد باعث شد تا در مورد معاملات arbitrage در گروه 3ARBS فکر شود. قرار بود این معاملات بسیار سریع انجام شود و همانطور که می دانیم انتقال وجه به بورس و بین آنها زمان زیادی را می طلبد. پس استراتژی “داوری مثلثی (سه گانه)” را مورد بررسی قرار داد. این استراتژی می تواند در چارچوب مبادله 1 مورد استفاده قرار گیرد و معاملات سریع را از طریق API انجام دهد. 

 

( این سایت کلاهبرداری است )

سود روزانه

هر روز 0.5 تا 5 درصد مبلغ تراکنش

متوسط ​​درصد سودآوری روزانه برای سفارشات خودکار0.96٪
متوسط ​​درصد سودآوری روزانه برای سفارشات دستی 0.57٪
درست است که این سایت سود کمتری دارد، اما نسبت به سایت هایی که سود بیشتری(30-40 درصدی) دارند مطمئن تر است.

سایت سرمایه گذاری 3arbs در سال 2017 به وجود آمده است، بنابراین چرا در سال 2020 راه اندازی شد؟

نکته این است که از سال 2017 نوسانات کاهش یافته بود، بازار نزولی غالب شده بود. در سال 2018، 3ARBS مجبور شد ربات را برای سودآوری در بازار خرسی(نزولی) و انحلال سریع ارتقا دهد. تا اواسط سال 2018، هنوز مشغول ویرایش و آموزش ربات معاملاتی برای arbitrage خود بود. در اوایل ژانویه سال 2019، 3ARBS متوجه شد که ربات کاملاً با حرکات مختلف کار می کند، بنابراین تصمیم گرفته شد تا این شرکت افتتاح شود. 

آنها وکلا، کارشناسان بازاریابی را استخدام کردند و تصمیم گرفتند به اصول اساسی شرکت اینترنت (ناشناس بودن و امنیت برای کاربران) پایبند باشند. اما باز هم، این تجارت متوقف شد، وکلا متقاضی شدند که ما باید به سیاستهای KYC (احراز هویت)و AML (ضد تروریسم)پایبند باشیم، که به طور قاطع نتوانستند اجازه دهند. زیرا به عدم تمرکز، ناشناس ماندن و ایمنی کاربر اهمیت می دادند.

عملکرد قوی تیم 3ARBS

 بعلاوه، KYC و AML از یک کاربر مبادله ای در برابر “خروج کلاهبرداری” محافظت نمی کنند، اما فقط امکانات سایت ها را محدود کرده و از تزریق پول جلوگیری می کند. در اکتبر سال 2019، شرکت خود را به طور رسمی تحت صلاحیت هنگ کنگ ثبت کرد. چند ماه طول کشید تا این بستر را توسعه داده و رباتهای تجاری خود را به هم متصل کند، و اکنون این سکو در اواسط آوریل سال 2020 راه اندازی شد.


چگونه یک شرکت بدون KYC / AML افتتاح شد؟

سایت سرمایه گذاری 3ARBS با شرکت های پیشرو تحلیلی همکاری می کند که معاملات تاریک و خاکستری را ردیابی می کنند. به محض ورود اینگونه وجوه به سیستم، حساب خود را به طور موقت قبل از رسیدگی مسدود می کنند، در حالی که کاربران عادی می توانند به راحتی و بدون عبور از هرگونه تایید، حداکثر 150 BTC در روز برداشت کنند. براساس تجربه سایر شرکت های رمزنگاری، این بهترین راه حل برای کاربران عادی است.

سکوی 3ARBS چه پیشنهادی دارد؟

3ARBS یک بستر منحصر به فرد برای سود دهی در دارایی های رمزنگاری است. عملکرد آن اجازه می دهد تا با چند کلیک معاملات سودآور انجام دهید، بدون نیاز به حرفه ای بودن، یا داشتن تجربه در تجارت و درک ویژگی های این فعالیت، سیستم اجازه می دهد تا بدون ثبت نام در ده ها مبادله و استفاده از پول زیادی، در معاملات arbitrage به ساده ترین روش ممکن انجام دهید.

چگونه شروع کنید

 با ایجاد یک حساب کاربری در سایت سرمایه گذاری 3ARBS، به سیستم عاملهای معاملاتی محبوب دسترسی پیدا خواهید کرد و سودهای تضمینی را دریافت خواهید کرد. سطح امنیتی سکوی معاملات arbitrage بالاترین است. ذخیره بودجه در کیف پولهای سرد و گرم تضمین کننده امنیت کامل وجوه مشتریان است و روشهای نوین محافظت از داده ها باعث می شود که اطلاعات مطمئن درمورد حسابهای کاربر ذخیره شود.

تاییدات و مجوزات سایت سرمایه گذاری 3ARBS

بیشتر تاییدات را می توانید اینجا مشاهده کنید.

سوالات متداول

نحوه ثبت نام

1.با کلیک کردن روی گزینه ای که برای شما قرارداد دادیم، وارد صفحه اصلی سایت سرمایه گذاری 3ARBS شوید. بر روی دکمه “Sign in”(ثبت نام) در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.
2.وقتی در صفحه ثبت نام قرار گرفتید، باید یک آدرس ایمیل و رمز عبور پیچیده وارد کنید. رمز عبور باید ترکیبی از حروف بزرگ، کوچک، اعداد و کاراکترهای خاص باشد.
3.اگر همه کارها را به درستی انجام داده باشید، برای تأیید ثبت نام یک ایمیل برای شما ارسال می شود.
4.باید وارد ایمیل خود شوید و ایمیلی که برایتان ارسال شده را پیدا کنید. اگر آن را در صندوق ورودی خود مشاهده نکردید، پوشه Spam را بررسی کنید(گزینه not spam را انتخاب کنید،حالا پیام وارد صندوق های ورودی شما میشود). یک لینک / دکمه در نامه وجود خواهد داشت، برای تأیید ثبت نام باید بر روی آن کلیک کنید.
5.می توانید دوباره وارد حساب کاربری خود شوید. پس از ورود به سیستم ، ما به شدت توصیه می کنیم احراز هویت دو عاملی را فعال کنید (Google 2FA / SMS 2FA / Email 2FA)

چگونه کیف پول را شارژ کنیم؟

1.وارد صفحه اصلی خود شوید، روی منوی “wallet”(کیف پول) در سمت چپ کلیک کنید، سپس گزینه “Balance” را در یک زیر منو انتخاب کنید.
2.در صفحه Balance، تمام ارزهای موجود را برای کار با سیستم عامل مشاهده خواهید کرد. 
یک دکمه قرمز “Withdraw”(برداشتن از حساب) در پایین هر ارز وجود دارد. 
روی آن کلیک کنید.
3.اگر اولین بار است که کیف پول شخصی خود را پر می کنید، ابتدا باید آدرس خود را ایجاد کنید. پنجره مربوطه را مشاهده خواهید کرد، روی دکمه “Replenish”(پر کردن) برنید و سپس
” “Generate address” (ایجاد آدرس)کلیک کنید.
4.پس از ایجاد موفقیت آمیز آدرس، می توانید از آن برای پر کردن مجدد استفاده کنید، می توانید آن را کپی کرده یا کد QR را اسکن کنید. 
وجوه خود را به آدرس ایجاد شده انتقال دهید و منتظر تأیید شبکه باشید.
5.تمام آدرس های شما بی نظیر هستند و فقط به حساب شما اختصاص داده می شوند. 
هنگام کار با Withdrawمراقب باشید، آدرس را فراموش نکنید.

نحوه ایجاد یک سفارش در arbitrage

1.در صفحه اصلی حساب خود قرار بگیرید. 
با کلیک بر روی فهرست “Arbitrage” ، به صفحه ای با 2 زبانه سفارش خودکار-سفارش دستی منتقل می شوید.
[Automated order](سفارش خودکار):
+سودآوری کل بالاتر از یک دستور دستی است (تخمین برای 30 روز)
+محدودیتی در باز کردن سفارش وجود ندارد
+برنامه وابسته در دسترس است
+سود روزانه از 0.5 تا 5٪
هزینه امکان ایجاد سفارش (یکبار)

شرح مختصر:
برای سود دراز مدت طراحی شده است. 
سود روزانه از 0.5 تا 5٪ به دست می آورد. 
سود زیرمجموعه گیری در دسترس است.

[Manual order](سفارش دستی):
+هیچ هزینه ای برای فعال سازی سفارش ندارد.
+محدودیتی در باز کردن سفارش وجود ندارد.
+بسته شدن سریع سفارش و سود.
سودآوری کلی کمتر از یک سفارش خودکار است (تخمین برای 30 روز).
سود زیرمجموعه گیری در دسترس نیست.

شرح مختصر:
برای آزمایش قابلیت ها طراحی شده است. 
سود را با توجه به جفت انتخاب شده به ارمغان می آورد. 
سود زیرمجموعه گیری در دسترس نیست.

2.برای ایجاد سفارشات خودکار، باید یکبار برای فعال کردن یک ربات شخصی اقدام کنید که برای تجارت شما هفت روز هفته در دسترس است و هر روز به شما سود خواهد داد.
برای انجام این کار،در قسمت داشبورد روی گزینه ی Order کلیک کنید وAutomated trading را انتخاب کنی، روی دکمه “Enable bot for automated trading” (فعال کردن ربات برای تجارت خودکار) کلیک کنید. 
پنجره ای با انتخاب ارز برای پرداخت فعال سازی را مشاهده خواهید کرد. 
ارز را انتخاب کنید و روی “Enable”(فعال کردن) کلیک کنید.
3.برای ایجاد سفارش خودکار در اولین صفحه، ارز پایه سفارش را انتخاب کنید، مبلغ مورد نظر را، که نباید کمتر از حداقل مبلغ تعیین شده باشد را، وارد کنید و بر روی”Create Order” (ایجاد سفارش) کلیک کنید. 
برای ایجاد سفارش دستی، به صفحه”Manual Order”(دستور دستی) بروید، جفت مورد نظر و شرایط معامله را انتخاب کنید. 
بر روی دکمه “Order”(سفارش)کلیک کنید. 
پنجره ای را مشاهده خواهید کرد که برای سفارش باید مقدار ارز پایه را وارد کنید. 
پس از وارد کردن مبلغ، بر روی دکمه “Create Order” (ایجاد سفارش)کلیک کنید.
4.اگر همه اقدامات با موفقیت انجام شود، با تأیید ایجاد سفارش، یک پنجره مربوطه مشاهده می کنید. 
برای بررسی صحت ایجاد سفارش، می توانید به صفحه “Orders”(سفارشات) بروید، سپس “سفارشات خودکار” یا “دستورهای دستی”(“Automated orders” یا”Manual orders”) را در زیر منو انتخاب کنید و سفارش جدیدی را در آنجا پیدا کنید.

راه های ارتباطی با سایت سرمایه گذاری 3ARBS

تلگرام: https://t.me/channel_3arbs
توییتر: https://twitter.com/3arbs_official
فیسبوک: 
https://www.facebook.com/3arbs

 

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی