ارز جاب هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد و سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و سود زیان انجام آن به عهده شماست ؛ توجه بفرمایید حتما در چنین سرمایه گذاری هایی مدیریت سرمایه داشته باشید و هوشمندانه عمل کنید

دریافت پاداش تراست والت برای کاربران بایننس

  • ۱۷۶


ایردراپ بزرگ در بایننس، ایردراپ توکن twt تراست ولت !


بایننس به تمام افرادی که از ۱۴ دسامبر (۲۴ آذر) تا ۲۱ دسامبر (۱ دی) در این پلتفرم معامله ای انجام داده باشند، به‌ صورت رایگان توکن تراست والت (TWT) اعطا می ‌کند. در این ایردراپ هر کاربر ۱۰۰ توکن TWT دریافت کرده است. کاربران فقط تا ۵ ژانویه ۲۰۲۱ فرصت دارند توکن ‌های خود را به کیف پول تراست والت برداشت کنند.

سوال اصلی کاربران این است: چطور توکن های twt واریز شده را جمع آوری کنیم؟
توجه کنید که مدت محدودی فرصت دارید که توکن های تراست ولت واریز شده را از بایننس خارج کنید وگرنه می سوزند!

و ارزش این پاداش در زمان نشر این مطلب 13 دار میباشد.

“ فقط تا پنجم ماه بعد مهلت دارید. ”

 

چطور توکن های TWT واریز شده را برداشت کنیم؟


اگر شما هم این ایردراپ را دریافت کرده باشید، TWT ها باید در کیف پول اسپات شما قابل مشاهده باشد، ترید ارز TWT هنوز در بایننس شروع نشده است بنابراین نمیتوانید توکن های TWT را مستقیما در بایننس به تتر تبدیل کنید یا نگهداری کنید بنابراین باید توکن ها را هرچه زودتر به یک کیف پول مناسب واریز کنید و این کار را باید قبل از پنجم ماه پیش رو انجام بدید وگرنه توکن های شما از بین خواهند رفت.

مراحل برداشت توکن های TWT :
گام اول: قبل از هرکاری تول کیف پول تراست ولت را نصب کنید و در آن حساب باز کنید، و اسمارت چین BNB را در آن اد کنید. توجه کنید که توکن twt از بلاکچین بایننس استفاده میکنند ,

گام دوم: وارد حساب بایننس خود شوید در اسپات ولت خود در قسمت سرچ، سرچد کنید TWT و بعد گزینه withdraw را بزنید.

گام سوم: وارد کیف پول تراست شوید و اسمارت چین BNB را انتخاب کنید و آدرس دریافت آن را کپی کنید.

گام چهارم: وارد حساب بایننس خود شوید و آدرس دریافت BNB را به عنوان آدرس دریافت کننده TWT وارد کنید، و شبکه تراکنش transaction network را BSC اسمارت چین بایننس انتخاب کنید .

 

و در انتها چطور آن را بفروشیم ؟

بهترین راه فروش TWT این است که در همان کیف پول تراست والت در قسمت Swap یا Exchange آن ارز خود را تبدیل به دلار USDT یا هر ارز دلخواهت خود مثل ترون و ریپل و ... بکنید.

 

موفق و پیروز باشید

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی