صرافی بیت المللی کوینکس

معرفی بازی Axie Infinity و کسب توکن AXS

  • ۹۸

پلتفرم Axie Infinity  جهانی را به تصویر میکشد که در آن هرکسی به ازای مهارتی که در بازی دارد میتواند توکن کسب کند. بازیکنان میتوانند با نبرد و یا ساخت زمین برای حیوانات و … در این فضا فعالیت کنند.

شما به عنوان بازیکن در این فضا به همه دارایی های هنری و منحصر به فرد ممکن دسترسی دارید و حتی می توانید برای خود دارایی منحصر به فرد اعم از ابزار و … ایجاد کنید.

البته آکسی هنوز در روزهای اولیه خود است اما استقبال زیادی از این بازی شده است و درآمد کل این بازی بیش از 2 میلیون دلار بوده است.

چشم انداز آتی پلتفرم آکسی اینفینیتی :

در آینده نه چندان دور گیمینگ به عنوان یک شغل مشخص درنظر گرفته میشود و درآمدزایی از بازی چندان دور از ذهن نیست. بنابراین بازی هایی مثل آکسی با هدف توانمند سازی بازیکن های خود و ایجاد فرصت های اقتصادی خوب برای آنان به میدان آمده اند.

از طرفی در این بازی توکن های منحصر به فرد NFT دریافت میکنیم که در سال های پیش رو کاربردهای زیادی در دیفای خواهند داشت.(به عنوان یک حدس میشود به وثیقه گذاشتن NFT ها برای دریافت وام فکر کرد)

توکن AXSاین بازی یک دنیای دیجیتالی از حیوانات است و پیش بینی میکند که از سایر بازی های رقیب خود جذاب تر باشد و به تواند حجم قابل توجهی سرمایه به سمت خود جلب کند.

جنگ و نبرد در بازی آکسی :

در اکتبر سال 2018 تیم اصلی آکسی، اولین سیستم نبردی و جنگی را در بازی آکسی با استفاده از دارایی های این بازی ایجاد کرد. سیستم نبرد با الهام از بازی هایی مانند “Final Fantasy Tactics” و “Idle Heroes” به عنوان یک سیستم “idle battle” ساخته شده است.

تا اکتبر سال 2020 این بازی بیش از 15000 بار دانلود شده است.


مسابقات در بازی آکسی :
در این بازی،بازیکنان به وسیله ی پت خود با یکدیگر جنگ میکنند و هزاران دلار دریافت میکنند.

پرورش پت ها در بازی آکسی :
درست مانند دنیای واقعی،بازیکنان میتوانند پت های جدید پرورش بدهند. و برای جلوگیری از افزایش بی رویه تعداد پت ها هر پت مهلت مشخصی برای فرزندآوری دارد و بعد از آن عقیم می شود. هزینه پرورش هر پت جدید 0.005 اتریوم است و خوب بسته به تعداد دفعات فرزند آوری یک پت قیمت معجون عشق مورد نیاز (!) برای تولد فرزند جدید متفاوت است. گاهی در جنگ ها هم میتوانید مقداری از آن معجون عشق را رایگان به صورت هدیه دریافت کنید.

ژنتیک پت ها در بازی آکسی :
بدن هر پت در بازی آکسی از شش قسمت تشکیل شده است، برای هر قسمت ، یک Axie دارای 3 ژن است. یک ژن غالب (D) ، مغلوب (R1) و جزئی مغلوب (R2).

ظاهر هر آکسی با کمک ژن غالب مشخص می شود اما هنگام تولید مثل هر کدام از ژن ها قابلیت انتقال به فرزند را دارند.

غالب (D) : 37.5٪ احتمال انتقال این ژن به فرزندان.

مغلوب (R1) : 9.375٪ احتمال انتقال این ژن به فرزندان.

جزعی مغلوب (R2) : 3.125٪ احتمال انتقال این ژن به فرزندان

چقدر طول میکشد تا یک پت به بلوغ برسد ؟
5 روز طول می کشد تا یک آکسی به بلوغ برسد، بعد از 2 روز میتوانید ژن های پت خود را بررسی کنید و بعد از 3 روز دیگر به بلوغ میرسد و میتوانید در جنگ ها از آن استفاده کنید.

زمین در بازی آکسی اینفینیتی :
برای بازی در این فضا زمین هایی در اختیار شما قرار میگیرد برای زندگی پت ها، شما با استفاده از ابزاری که در طول بازی به دست میاورید میتوانید این محل زندگی را ارتقا بخشید.

البته شما میتوانید قطعات زمین را هم با سایر کاربران معامله کنید.

(توجه کنید که فروش هر چیزی در این بازی با پول واقعی به صورت کریپتوکارنسی انجام میگیرد با فروش زمین یا هر ابزار یا هر کدام از پت ها به کیف پول شما در دنیای واقعی پول واریز میشود که اگر به بازی های بلاکچین علاقه دارید سرمایه گذاری در این پروژه آینده ی درخشانی دارد و در همین مدت کوتاه طرفداران بسیاری پیدا کرده)

معرفی توکن AXS :

رمزارز AXS یک توکن حکومتی بر بستر بلاک چین اتریوم است.هولدرهای توکن AXS با استیک کردن این توکن میتوانند پاداش دریافت کنند، بازی کنند و در رای گیری های تصمیمات مهم شبکه شرکت کنند. همچنین با بازی در آکسی اینفینیتی هم توکن AXS کسب می کنید. وجود این توکن به غیرمتمرکز شدن این بازی کمک میکند، آکسی یک بازی است که کاملا در اختیار بازیکنان است.

رمز ارز این پلتفرم با نام اختصاری AXS براساس یک برنامه از پیش نوشته شده آزاد می شود. ساپلای در گردش اولیه این ارز 22 درصد از ساپلای کل است. 20 درصد از کل ساپلای بین بازیکنان بازی برای ایجاد اشتیاق به بازی پخش می شود.

نمودار فوق نشان دهنده حداکثر صدور AXS طی سالهای آینده است و کل عرضه هرگز از 270،000،000 تجاوز نخواهد کرد.

برای این بازی به کیف پول MetaMask نیاز دارید که روی ویندوز یا گوشی خودتان نصب باشد و به بازی متصل نمایید.

 

موفق و پیروز باشید

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی