ارز جاب هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد و سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و سود زیان انجام آن به عهده شماست ؛ توجه بفرمایید حتما در چنین سرمایه گذاری هایی مدیریت سرمایه داشته باشید و هوشمندانه عمل کنید

معرفی تمام راه های کسب بیت کوین و درآمد از آن

 • ۲۹

 

شاید شما هم کلمه ای بیت کوین را شنیده باشید و بخواهید بدانید بیت کوین اصلا چیست؟ کجا کاربرد دارد؟ و راز های پنهان کسب درامد از بیت کوین را چیستند!

اگربه طور ساده بخوام به شما مفهوم کلی  بیت کوین را بگم بیت کوین نوعی ارز یا پول دیجیتال است که ما به واسطه ای آن می توانیم خرید کنیم سرمایه گذاری کنیم و از بیت کوین کسب درامد کنیم ولی در اینجا سوالاتی پیش می اید :

 1. ما چطور میتوانیم بیت کوین داشته باشیم؟

 2. از کجا باید بیت کوین بخریم؟

 3. کجا باید بیت کوین را نگه داری کنیم؟

 4.  چطور از بیت کوین کسب درامد کنیم؟

 5. چطور روی بیت کوین سرمایه گذاری کنیم و کجا باید این کار را انجام دهیم؟

همان طور که گفتم بیت کوین یک ارز دیجیتال است که با آن میتوانیم خرید کنیم و کار های دیگری انجام دهیم این پول اولین پولیه که توسط اینترنت تولید میشه هیچ بانکی پشت آن نیست و همه ای آن توسط مردم کنترل میشه یعنی صعود و نزول قیمت بیت کوین کاملا توسط مردم صورت گرفته و کاملا قدرت این پول دیجیتال دست مردم است برعکس پول های واقعی که قدرت پول ها توسط دولت ها کنترل میشود و تورم دارند ولی بیت کوین هیچ تورمی ندارد.

کجا باید بیت کوین را نگه داری کنیم؟

بیت کوین را میتوانیم از روش های مختلف آن را نگه داری کنیم  که در ادامه انواع روش های نگه داری بیت کوین را به شما عزیزان میگم:

 1. صرافی های رمزنگاری شده

 2. کیف پول های انلاین

 3. کیف پول های دسکتاپی

1-صرافی های رمز نگاری شده

امنیت: پایین

قابلیت دسترسی: کنترل کامل بر وجوه خود ندارید

بیشتر هک هایی که تا الان بر روی ارز های رمز نگاری شده ازجمله بیت کوین رخ داده است در صرافی های رمزنگاری شده است پس خطر ناک ترین جا برای نگه داری بیت کوین نگه داری آن در صرافی های رمز نگاری شده است.

2-کیف پول های انلاین

امنیت: متوسط

قابلیت دسترسی: بهترین نوع کیف پول برای استفاده ای روزانه با کامپیوتر و لب تاب

به عنوان مثال: کیف پول بلاک چین

نوعی دیگر از روش های نگه داری بیت کوین نگه داری آن در کیف پول مجازی مثل بلک چین است این کیف پول ها امنیت بیشتری نسب به صرافی های رمزنگاری شده دارند  شما میتوانید با ثبت نام در این سایت و درست کردن کیف پول شخصی خودتون بیت کوین ها و دیگر ارز های رمزنگاری شده ای خود را در آن نگه دارید.

3-کیف پول های دسکتاپی

امنیت:بالا

سطح دسترسی:برای حرفه ای ها

نوعی دیگر از روش های نگه داری بیت کوین نگه داری آن در کیف پول دسکتاپی است این کیف پول ها تقریبا در مورد حمله ای هکر ها آن را ایمن میسازد تنها امکانی که کیف پول را هک کنند این است که کامپیوتر شخصی شما را بزنند ولی اگر کامپیوتر شما افلاین باشد تقریبا هک شدن بیت کوین ها غیر ممکن است.

از کجا باید بیت کوین بخریم؟

پس از آن که کیف پول بیت کوینی خود را ساختید حال نوبت خریدن بیت کوین میباشد…

همان طور که پول های واقعی رو توی حسابامون نگه داری میکنیم بیت کوین هم مثل بقیه پول ها حساب هایی برای خودش دارد ولی این کیف پول ها با اون کیف پول هایی که میشناسیم تفاوت هایی دارد این که این کیف پول هم دیجیتالی است و درون دنیای اینترنت است و ماهم باید این بیت کوین را درون این کیف پول دیجیتالی  واریز کنیم و آن را نگه داری کنیم.

حالا روش های زیادی است برای خریدن بیت کوین که من ساده ترین های آن ها را به شما می گم:

 1. خرید بیت کوین از صرافی های انلاین ایرانی

 2. خریدن دلار و چنج کردن دلار به بیت کوین درون خود کیف پول الکترونیک

شاید کمی گیج شده باشید ولی نگران نباشید و فقط ادامه ای مقاله رو بخونید:

1-خرید بیت کوین از صرافی های انلاین ایرانی :

اولین روش و ساده ترین روش  خرید بیت کوین خرید از صرافی های انلاین ایرانی است شما میتوانید با یک جستجوی ساده در اینترنت با عنوان صرافی انلاین این صرافی هارو پیدا کرده و در یکی از این صرافی ها ثبت نام کنید  و احراز هویت خود را انجام داده و با ارائه ای  ادرس کیف پول بیت کوین خود آن را خریداری کنید  برای مثال میتوان ادرس کیف پول بلاک چین خود را به یکی از صرافی های انلاینی که ثبت نام کردین بدین تا مقدار بیت کوین درخواستی شما برایتان ارسال شود.

برای مثال صرافی های ارزجو ؛ نوبیتکس و رابکس از خوشنام ترین های ایران هستند.

2-خرید دلار و چنج کردن دلار به بیت کوین درون خود کیف پول الکترونیک :

روش دومی که من بهتون پیشنهاد میکنم برای خرید بیت کوین این است که شما مقداری دلار بخرید و آن را به یکی از کیف پول های دیجیتال خود مثل  کیف پول payeer خود بریزید سپس درون خود کیف پول دلار خود را به بیت کوین چنج کنید به همین سادگی!

همان طور که در تصویر مشاهده میکنید درون خود کیف پول payeer گزینه هایی وجود دارد که میتوانید ارز هایی که دارید رو به یکدیگر تبدیل کنید کافیه دلار را از یکی از صرافی های انلاین بخرید و آن را به حساب دیجیتال خود انتقال بدین و دلار رو داخل خود حساب به بیت کوین چنج کنید.

کسب درامد از بیت کوین

خوب حالا رسیدیم به قسمت شیرین مقاله که راز های پنهان کسب درامد از بیت کوین را برای شما عزیزان میگوییم :

روش های مختلفی برای کسب درامد از بیت کوین وجود دارد که من به سه مورد از آن ها اشاره میکنم که خودم روش اول و دوم را بهتون پیشنهاد میکنم که سرمایه ای کار خیلی خیلی کم تری نسبت به روش سوم دارند ولی نیاز به زمان یادگیری و تمرین خیلی بیشتری نسبت به روش اول کسب درامد از بیت کوین دارند.

1-روش اول کسب درآمد از بیت کوین با خرید و فروش آن به کمک صرافی بایننس

این روش که نیاز مند علم خاص خودش است و شما بدون علمش قادر به کسب درامد از بیت کوین نیستید شما به عنوان یک معامله گر بیت کوین باید بدانید کی و در چه زمانی بیت کوین قیمتش بالا میرود  و کی پایین می آید که در زمان مشخصی بیت کوین را خریداری کنید و در زمانی دیگر آن را بفروشید به کسانی که این جور معامله ها را انجام میدهند تریدر می گویند.

تریدر ها قادر هستند قیمت یک ارز یا هرچیز دیگری را مثل بیت کوین را تا روزها و یا ماه ها پیش بینی کنند البته این پیش بینی ها بر اساس تحلیل و تکنیکال هایی که روی نمودار های ارزی مثل بیت کوین صورت می گیرید انجام میدهند که نیازمند تمرین و یادگیری بسیار زیادی است که کار هر کسی نیست این جور معامله ها و کسب درامد از بیت کوین

این خرید و فروش ها که در بستر اینترنت شکل می گیرند و بیشتر در صرافی های انلاینی مثل صرافی بایننس انجام میشوند.

صرافی بایننس هم یک صرافی ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین میباشد و خرید و فروش بیت کوین میتواند یکی از راز های  کسب درامد از بیت کوین باشد.

 

2-دومین روش کسب درامد از بیت کوین با کمک صرافی بیت مکس

دومین روش که میخوامک در مورد کسب درامد از بیت کوین به شما عزیزان بگم این است که این روش با کمک صرافی بیت مکس صور می گیرد این صرافی شیوه ای فعالیتش تفاوت هایی با صرافی بایننس دارد شما در بیت مکس چیزی را نمی خرید بلکه پیش بینی می کنید  که در روزها یا ساعات آینده  قیمت بیت کوین رشد میکند یا سقوط میکند و اگر پیش بینی شما  درست بود سود قابل توجهی میکنید و اگر اشتباه بوده ضرر میکنید.

اشتباه برداشت نکنید…

پیش بینی شما مثل سایت های شرط بندی نیست بلکه با کمک تحلیل و تکنیکال هایی که خودتون روی نمودار های قیمتی بیت کوین میزنید است شما مثل صرافی بایننس قیمت را تحلیل میکنید ولی در صرافی بایننس شما واقعا بیت کوین می خرید ولی در بیت مکس روی آن شرط می بندید .

3-سومین روش کسب درامد از بیت کوین با کمک ماینر ها

این روش کسب درامکدی از بیت کوین که از دو روش قبلی کاملا متفاوت است بدین شکل است که دیگر خودتون بیت کوین را استخراج می کنید.

ماینر ها چی هستند؟؟

ماینر ها دستگاه های استخراج رمز ارزهای رمزنگاری شده ای مثل بیت کوین هستند این دستگاه ها که هزینه های  زیادی از جمله:

 1. هزینه ای نگه داری بالا

 2. هزینه ای مصرف برق بالا

 3. گران قیمت بودن

 4. هزینه ای خنک کردن آن ها

و… را دارند که فقط به درد سرمایه داران میخوردو کار ادمای عادی زیاد نمیاد چون هزینه های زیادی دارد.

که این روش کسب درامد از بیت کوین رو بهتون پیشنهاد نمی کنم البته برای شمایی که سرمایه زیادی ندارید!!

ولی اون دسته عزیزانی که سرمایه کافی برای این کار را دارند میتونن از این روش کسب درامد از بیت کوین هم استفاده کنند و از همین الان دنبال کاراش باشن چونهر روزی که میگذره استخراج بیت کوین سخت تر میشه معادلاتی ماینر ها برای حل مسائل بیت کوین باید به کار بگیرند سخت تر و پیچشیده تر میشه این به این معنی است که هزینه ای و مدت زمان بیشتری طول میکشد تا ماینر ها بیت کوین بدست بیارن.

به هر حال شما مختارید که از هر کدوم روش های که دوست دارین برای کسب درامد از بیت کوین استفاده کنید و از بیت کوین درامد داشته باشید.

جمع بندی کلی

اگر بخواهیم ی جمع بندی کلی از مقاله ای راز های پنهان کسب درامد از بیت کوین داشته باشیم میتونم بگم که بیت کوین یه ارز رمزنگاری شده و دیجیتال است که روش های مختلفی برای نگه داری آن وجود دارد و شما میتونید از روش های مختلفی از بیت کوین درامد داشته باشید البته کسب درامد به دلار که ویژگی های خودش را داراست.

 

 امیدواریم این مطلب مفید بوده باشید /  ارزجاب

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی