ارز جاب هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد و سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و سود زیان انجام آن به عهده شماست ؛ توجه بفرمایید حتما در چنین سرمایه گذاری هایی مدیریت سرمایه داشته باشید و هوشمندانه عمل کنید

معرفی سایت atiadvert سایت کلیکی خارجی و آینده دار

  • ۴۱

سایت کلیکی atiadvert یک سایت کلیکی خارجی است که به عنوان سومین سایت از گروه سایت های کلیکی و سرمایه گذاری به همین نام در حدود چند وقت پیش معرفی و کارش را آغاز کرده است.

وضعیت : در حال پرداخت

با توجه به اینکه لازم است بطور مستمر در رابطه با سایت های کلیکی خارجی معتبر معرفی های جامعی صورت بگیرد امروز با معرفی سایت کلیکی خارجی atiadvert که با تکیه بر خوشنامی سایت مادر از این گروه توانسته در مدت کمی که افتتاح شده است کاربران زیادی را جذب نماید.

مهمترین هدفی که کاربران سراسر دنیا از فعالیت در یک سایت کلیکی دارند بالطبع کسب درآمد با استفاده از روشهای مختلفی است که در چنین سایت هایی وجود دارد ولی مطابق اصل، مهمترین قسمتی که می توان از آن استفاده کرد بخش مربوط به اجاره رفرال در سایت های کلیکی است.

درست است که پیشتر اشاره کردم از طریق جذب رفرال مستقیم نیز درآمد مناسبی از این قبیل سایت ها می توان بدست آورد ولی باید گفت که به عنوان یک روش مکمل مورد توجه است و درآمد اصلی از طریق اجاره رفرال و خرید عضویت در یک سایت کلیکی بدست می آید.

شروع فعالیت در سایت رسمی

بررسی مختصر از atiadvert

سیستم پرداخت: Payeer, Cryptocurrency Wallet, PerfectMoney, Skrill
حداقل برداشت: 3 دلار
ارزش هر کلیک: 0.005 $
اجاره رفرال
قیمت رفرال های اجاره ای در سایت atiadvert از 0.20 دلار تا 0.27 دلار بسته به تعداد رفرالی که اجاره می شود و همچنین متناسب با عضویت مربوطه متغیر می باشد و باید در نظر داشته باشید کسانی که رفرال اجاره می کنند برای محاسبات میزان سود یا از “استراتژی سایت های کلیکی” استفاده نمایند یا اینکه دقت نمایند برای موفقیت هر چه بیشتر آتوپی(تمدید خودکار روزانه) را روشن نمایند.

آتوپی یا autopay چیست؟

یک ویژگی جالب در سایت های کلیکی است که وقتی روشن است بصورت اتوماتیک رفرال های اجاره ای که کلیک می کنند را بطور اتوماتیک تمدید می کند که البته برای این منظور باید موجودی کافی در بالانس خرید (purchase balance) داشته باشید.

روش های پرداخت در atiadvert چگونه است؟
مطابق آنچه که اعلام شده است سایت atiadvert از اکانت های ارزی مانند پرفکت مانی، پاییر، اسکریل، بیت کوین و ایرتم پشتیبانی می کند و که در زمان برداشت برای هر کدام کارمزدهای متفاوتی کسر می شود.

مدت زمان واریز مبلغ برداشت شده به اکانت ارزی مورد درخواست حدود ۲ ساعت الی ۴۸ ساعت می باشد که باز هم بستگی به نوع عضویت کاربر دارد که هفت عضویت مختلف در این سایت وجود دارد.

 

ثبت نام در سایت

برای ثبت نام بر روی گزینه  register در سایت atiadvert کلیک کنید و به ترتیب مراحل زیر را طی نمایید.

Full Name: نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
Username: نام کاربری برای خود انتخاب نمایید.
E-mail Address: ایمیل معتبر خود را وارد نمایید.
Confirm E-mail Address: ایمیل خود را مجددا تکرار نمایید.
Password: رمز عبور برای خود انتخاب نمایید.
Confirm Password: رمز عبور را تکرار نمایید.
Favourite Book ? کتاب مورد علاقه خود را وارد نمایید.
Birth year ? سال تولد شما.
Favorite Hobby ? سرگرمی مورد علاقه.
Birth Place ? محل تولد شما.
کپچا را وارد نمایید.
قوانین سایت را بپذیرید.
بر روی REGISTER کلیک نمایید.

ثبت نام شما در atiadvert تکمیل شد از بخش LOGIN وارد حساب کاربری خود شوید.

 

کسب درآمد از سایت

پس از ورود به حساب کاربری تون در  atiadvert برای شروع به کسب درآمد گزینه Paid To Click Ads را زده تا صفحه تبلیغات برای شما باز شود.

پس از باز شدن صفحه آگهی ها باید بر روی آگهی ها کلیک کنید تا آگهی برای شما باز شود. بعد از باز شدن صفحه آگهی صبر کنید تا مستطیل بالای صفحه لود شود پس از آن شکلی مطابق تصویر بالا ظاهر میشود همانطور که مشخص شده باید بر روی تصویر کوچک برعکس کلیک کنید تا آن آگهی برای شما ثبت شود.

زیربخش های EARN MONEY همگی برای کسب درآمد میباشند.

استراتژی در atiadvert :
مانند همه سایت های کلیکی اساس موفقیت و کسب درآمد در این سایت نیز اجاره رفرال می باشد ولی برای کسانی که می خواهند با جذب رفرال مستقیم نیز درآمدی اضافی تر از یک سایت کلیکی کسب نمایند باید اقدام به جذب زیرمجموعه مستقیم برای سایت کلیکی atiadvert نمایند و از رفرال های مستقیمی که جذب می کنند نیز درآمد خوبی را بدست بیاورند.

 

موفق و پیروز باشید

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی