ارز جاب هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد و سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و سود زیان انجام آن به عهده شماست ؛ توجه بفرمایید حتما در چنین سرمایه گذاری هایی مدیریت سرمایه داشته باشید و هوشمندانه عمل کنید

کلاهبرداری جدید در ساست Crypto-ARB

  • ۶۲

وضعیت : عدم پرداخت

Crypto-ARB صندوقی است با شرایط مختلف و امکان برداشت مبلغ سپرده در مدت 10 روز از لحظه سرمایه گذاری. این دارایی مجموعه ای از تعرفه های روزانه و پس از تعرفه را به کاربران ارائه می دهد که به آنها امکان می دهد برای دوره سرمایه گذاری از 12.1٪ تا 55٪ درآمد کسب کنند.

اطلاعات مربوط به پروژه

پروژه سرمایه گذاری crypto-arb.com توسط یک شرکت استرالیایی که در بازار ارزهای رمزپایه فعالیت می کند تاسیس شده است. کارمندان آن متشکل از بازرگانان ، تحلیلگران و توسعه دهندگان نرم افزار حرفه ای هستند که دانش و مهارت خود را برای انجام عملیات موفق و کسب سود با هم ترکیب کرده اند. فعالیت های متخصصان نتایج بالایی را به همراه دارد که شرکت آماده است تا آنها را با سرمایه گذاران صندوق به اشتراک بگذارد.
این پلت فرم با آمادگی کامل فنی متمایز می شود. عملکرد آن توسط یک اسکریپت خود نوشته ارائه می شود ، طراحی منبع منحصر به فرد است. این سایت در یک سرور اختصاصی قرار دارد و دامنه آن به مدت 5 سال اجاره شده است. علاوه بر این ، این پلتفرم با نرم افزار لازم ارائه شده است که امنیت رمزگذاری داده ها و محافظت در برابر حملات هکرها را تضمین می کند.

 

وضعیت : عدم پرداخت

از ورود سرمایه خودداری کنید


شرایط سرمایه گذاری در Crypto-ARB

بازاریابی crypto-arb.com با 4 تعرفه ارائه می شود: دو تا از آنها سود روزانه دارند و دو تای دیگر برای بازگشت سرمایه و سود در پایان دوره سرمایه گذاری محاسبه می شوند. حداقل مبلغ سپرده از 10 دلار شروع می شود که برای اکثر سرمایه گذاران یک آستانه ورود مقرون به صرفه است. خروج ناگهانی برای برنامه های بعدی در پایان دوره است ، در حالی که برنامه های روزانه مزیت خود را دارند ، زیرا 10 روز پس از سپرده گذاری ، می توان آن را پس گرفت.

 

تعرفه های روزانه

 سودآوری: از 1.21٪ تا 4٪ در روز
 دوره سرمایه گذاری: پایان باز
 حداقل واریز: 10-2000 دلار
 خروج ناگهانی: 82-25 روز
 برداشت از سپرده: در 10 روز با کمیسیون 9.98--17.86
 اندازه سود: 12.1٪ -40٪
بعد از برنامه ها
 سودآوری: از 25٪ تا 55٪ در روز
 دوره سرمایه گذاری: 15-30 روز
 حداقل مبلغ واریز: 3000-5000 دلار
 خروج از سود: در پایان دوره
 اندازه سود: 25٪ -55٪


 

ویژگی های بازاریابی :

 محدودیت مبلغ سپرده: از 10 دلار تا 1000000 دلار.
 پرداختها را بپذیرید: Bitcoin ، Dash ، Ripple ، Ethereum ، Dogecoin ، Litecoin ، Tron ، Stellar ، Bitcoin Cash.
 کمیسیون پروژه: از 9.98٪ به 17.89٪ برای برداشت بدنه سپرده.
 حداقل برداشت: 0.001 BTC ، 0.2 TRX ، 0.025 DASH ، 10 XLM ، 0.0015 BCH ، 0.025 ETH ، 100 DOGE ، 0.025 LTC ، 6 XRP.
 برداشت سود: طی 24 ساعت.
 برنامه وابسته: 5٪ -1٪ -0.5٪ ، برای نمایندگان 7٪ -1.5٪ -1٪ -0.5٪.


ثبت نام

برای ایجاد حساب کاربری در Crypto-ARB ، باید از دکمه «مشتری جدید» در صفحه اصلی سیستم عامل استفاده کنید.

در صفحه بعدی ، فرم ثبت نام باز می شود که در آن باید داده های ثبت نام لازم را مشخص کنید ، مطمئن شوید که ورود و رمز ورود خود را ذخیره کنید تا در آینده بدون مشکل به سایت وارد شوید. ثبت نام با کلیک بر روی دکمه «ارسال» کامل می شود ، قبل از آن فراموش نکنید که کد تأیید را وارد کنید و شرایط توافق را بپذیرید.

پس از ایجاد موفقیت آمیز حساب کاربری ، باید از دکمه مجوز استفاده کرده و حساب شخصی خود را وارد کنید. از آنجا است که شما تمام معاملات مالی ، به ویژه ایجاد سپرده را انجام خواهید داد. برای این کار از بخش «سپرده باز» استفاده کنید ، که در آن شما باید یک برنامه استاندارد ایجاد کنید که ارز ، تعرفه و مبلغ را نشان دهد. به محض اینکه حساب را از طریق کیف پول خود پر کنید ، وجوه شما شروع به کار می کند.

برای برداشت پول از پروژه به جزئیات کیف پول خود ، باید درخواست را از طریق دکمه "برداشت" ایجاد کنید. هنگام ثبت درخواست ، سیستم پرداخت را انتخاب کرده و با کلیک روی دکمه زیر ، درخواست را تأیید کنید.

 

موفق و پیروز باشید
 

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی