صرافی بیت المللی کوینکس

معرفی کانفوتیک سایت ایرانی کسب درآمد کلیکی

  • ۵۸

زمان شروع سایت: مرداد 1399
حداقل کلیک اجباری روزانه: 5 تا
تعداد تبلیغات کلیکی: +10
قیمت کلیک ها: 50 – 40 – 30 تومان
زمان مشاهده تبلیغات: 10-20 ثانیه
اجبار به ماندن در صفحه تبلیغ: خیر
روش های کسب درآمد: مشاهده آگهی، خرید سهام، انجام وظایف کوچیک،سیستم امتیاز، مسابقه زیرمجموعه گیری
سیستم واریز و برداشت: بانکی
حداقل برداشت: 20000 تومان

درباره کانفوتیک kanfotik

وبگاه مردمی کانفوتیک (کارآفرینان نسل فردای امید+تبلیغات ایرانیان کارا) از ابتدای اردیبهشت 1399 بصورت ایده ی نو تا روز اول راه اندازی اول مرداد 1399 با صرف ساعتها بررسی و مشورت و تلاش های شبانه روز و هزینه های چند میلیونی از پس انداز خانوادگی با دغدغه قدیمی و بلندمدت در راه ایجاد راهکاری مطمئن برای هموطنان جویای کسب درآمد آسان و حلال از شیوه های قانونمند اینترنتی به عرصه ظهور رسیده از ابداعات کسب و کار است که توسط مدیرعامل آن بازنشسته کارآفرین و گمنام مهندس مسعود احمدزاده وطنی  فرزند ابوالقاسم متولد 1348 از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس نظارت و ساماندهی می شود.

و به امید خداوند حکیم تا آخرین نفس برای حل مشکل اشتغال جوانان و نوجوانان و مردمان و هموطنان خود به ایجاد و اجرای طراح های ویژه و جذاب ادامه خواهد داد.

نامبرده و مدیر کانفوتیک یکی از فعالان سایبری و انقلابی دردمند با 25سال فعالیت هستند که از 1396 برای کشف شیوه های نوین کسب درآمد از اینترنت تا 1398 با کنکاش و عضویت و تست وبگاههای مختلف و متعدد تبلیغات کلیکی، سرمایه گذاری در سهام و صنایع تولیدی و تجاری و سپس مواجه شدن متعدد با ناشیگری و تخلفات و کلاهبرداری بسیاری از صاحبان وبگاههای تبلیغات کلیکی و متضرر شدن خویش و همفکران و دوستان شدند.

که سرانجام در شب اول اردیبهشت (مبعث حضرت پیامبراعظم_ص) با ابداع استارتاپ نوین98 (میلیاردرشوانقلابی) با محتوای 5راه شگفت و بی نظیر برای کسب درآمد سرشار و روزافزون از اینترنت بدون ریسک و سرمایه خاص به لزوم راه اندازی بنیاد و شرکت و سایتهای مورد نیاز و کانالها و گروهها در شبکه های اجتماعی برای تشریح و آموزش عمومی و اختصاصی مبانی و متون این طرح نوین و اجرای مفاد آن در جهت حل معضلات مالی اکثریت مردم جامعه اسلامی دست می یابد.

در سایت کلیکی کانفوتیک kanfotik بابت هر کلیک مقداری درآمد کسب می کنید که قابلیت سرمایه گذاری هم داراست. شما در این سایت می توانید بابت دیدن هر تبلیغ، انجام وظایف کوچک، سیستم امتیاز گیری کسب درآمد کنید.
در این سایت شما می توانید روزانه با عضویت عادی تعداد مناسبی تبلیغ ببینید.

روش های کسب درآمد

enlightened  ابتدا از این لینک وارد صفحه رسمی ثبت نام کانفوتیک بشوید.

توجه کنید پس از وارد کردن اطلاعات ایمیل خوذ را باید تایید کرده و سپس وارد سایت شوید. بعد از آن از قسمت تنظیمات شخصی شماره موبایلتان را وارد کنید و کدی که برای شما وارد میشود را در قسمت مربوطه تایید کنید تا ثبت نام شما به اتمام برسد و بتوانید از امکانات سایت استفاده کنید.

مشاهده صفحات تبلیغی در کانفوتیک ،جذب اعضای تازه با لینک مخصوص عضوگیری خود،شرکت در مسابقه زیرمجموعه گیری،سرمایه گذاری در بخش تبلیغات و طرح های ویژه آن در آتیه و جشنواره های مختلف و شگفت انگیز مناسبتی و فصلی و مشارکت در برنامه های دیگر که سودآوری حلال و قانونی خواهد داشت می تواند باعث کسب درآمد روزانه هفتگی و ماهیانه برای کاربران گرامی گردد که به شماره حساب شبای مطابق با نام و نام خانوادگی درج شده در تنظیمات شخصی پس از رسیدن به حد نصاب برداشت طبق قوانین و شرایط بانک مرکزی و کسر 1درصد کارمزد واریز خواهد شد.

کسب درآمد در کانفوتیک
آگهی ها: این بخش که همه واقفیم فقط کافیه به مشاهده آگهی ها بپردازید و پس از سپری کردن تایمه مشخصی درآمد کسب کنید
انجام وظایف کوچک: در این بخش به شما همانطور که از نامش پیداست یکسری وظایف کوچک میخواهد مثلا 1/عضویت و فعالسازی اکانت. 2/جذب حداقل یک عضو تازه که پس از انجام آن به شما مبلغی تعلق میگیرد.
سیستم امتیاز: در این صفحه هر 313 ثانیه 2 امتیاز کسب خواهید کرد. شمارشگر خودکار کم می شود بنابراین لازم نیست در صفحه بمانید.
خرید سهام در کانفوتیک
سهام در کانفوتیک از سود ماهانه 0.10 درصد تا 0.30 درصد میباشد. که اصل پول فقط در انتهای دوره سرمایه گذاری به حساب شما اضافه خواهد شد.

مسابقه زیرمجموعه گیری
این سایت قابلیت زیرمجموعه گیری دارد که در رابطه با آن مسابقه ای هم قرار داده است که هر کس در یک دوره زمانی بیشترین زیرمجموعه ها را جذب کند برنده است البته به نفر 10 نفر برتر هم جایزه داده می شود.

مزایای کانفوتیک
طرح های نوین و شگفت انگیز
سرمایه گذاری با سود تضمینی
دستمزدهای متنوع برای هر کلیک
آفرها پلن ها مسابقات و جشنواره ها!
پاداش مختلف از فعالیت زیرمجموعه ها
پرداخت های سریع به همه بانک های کشور

 

مقررات واریز و برداشت

پس از واریز وجه به کانفوتیک امکان برداشت مبلغ سرمایه گذاری شده بدلیل انتقال وجوه واریز شده به چرخه سرمایه گذاری در بنیاد جهانی وطن و شرکت کانفو ، وجود نخواهد داشت.
افزایش موجودی خرید از طریق درگاه بانک های ایرانی :
واریز از طریق تمامی بانک های ایران با حداقل مقدار 200/000 ریال صورت می گیرد.

انتقال از موجودی جاری به موجودی خرید :
حداقل مقدار برای انتقال از موجودی جاری به خرید کانفوتیک 10000 ریال خواهد بود.

کارمزد برداشت ها بخاطر خدمات مختلف سیستم فقط 1درصد است.
حداقل مبلغ برای برداشت 100/000 ریال است.
فاصله برداشت برای عضویت های مختلف متفاوت است که در صفحه ی ارتقاء عضویت می آید.
همه برداشت ها در کانفوتیک به ریال است و مبلغ درآمد به روش پایا به شماره شبا 24 رقمی شما واریز خواهد شد. جهت برداشت با بانک های ایرانی شماره شبا 24 رقمی خود را بدون IR و بدون فاصله وارد نموده و همچنین دقت نمایید که نام صاحب حساب با نام شما در سایت ما برابر باشد. در صورت اشتباه بودن اطلاعات بانکی یا نوشته نشدن نام صاحب حساب، درخواست برداشت شما برگشت خواهد خورد.
درصورت برگشت وجه برداشت از سوی مدیریت و یا لغو نمودن برداشت (حتی توسط کاربر)، کاربر محترم بایستی مطابق با قوانین ارتقا حساب به میزان زمان تاخیر برداشت تعیین شده صبر پیشه نماید.
تمامی درخواست های برداشت حداکثر ظرف 5 روز کاری به حساب شما واریز خواهد شد.
برای برداشت های بعدی قرار دادن اثبات پرداختی در انجمن کانفوتیک و وبسایت نت بیزنس رنکینگ الزامی خواهد بود.

راه های ارتباطی با کانفوتیک

شیوه های ارتباط با مدیرعامل کانفوتیک غیر از استفاده از بخش تیکت (ملاقات با وقت قبلی و هماهنگی لازم) :

تلفن ثابت ( از ساعت 10 تا 21 ) : 05138337673
تلفن همراه برای تماس یا پیامک یا شبکه های اجتماعی (در ساعات و روزهای اداری) : 09154190331
ایمیل شخصی: avatanimas@yahoo.com
ایمیل وبگاهی: Admin@KanfoTik.ir – KanfoTik@gmail.com – kaanfo.co@gmail.com
ایتا و تلگرام (در صورت فیلتر نبودن) :
تلگرام: kanfotik – @kaanfo@
ایتا: eitaa.com/KanfoTik

آدرس : مشهد، محله امام هادی (ع) ، خیابان سعادت ( شهید حشمتی 1) ، خیابان سعادت 23 (شهیدحشمتی 1/6) ، پلاک 25 ، طبقه همکف

 

موفق و پیروز باشید

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی