ارز جاب هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد و سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و سود زیان انجام آن به عهده شماست ؛ توجه بفرمایید حتما در چنین سرمایه گذاری هایی مدیریت سرمایه داشته باشید و هوشمندانه عمل کنید

چگونه سایتهای کلاهبردار را تشخیص بدهیم؟

  • ۲۳

دوستان , این مورد کاملا برحسب تجربیات بنده در اثر از دست دادن مقداری پول خودم بوده و هست , به عبارت بهتر شاید برای همه سایتها و موارد یکسان نباشد اما میشه با دونستن این موارد خیلی کمک کرد در این که این سایت ها رو تشخیص بهتری بدیم .

با ما همراه باشید تا با یادگیری چند نکته سطحی و ساده خودتان بتوانید تصمیمی مطمئن در رابطه با انجام سرمایه گذاری های خود داشته باشبد و سرمایه خود را از دست ندهید.

 

نکته اول : نام سایت , اگر غیر طبیعی یا خلی طولانی باشد , یا مثلا اسم فردی مشهور باشه یا کشوری … یا برند معروفی باید شک کرد بهش .

نکته دوم : اگر یه سایت به شما پیشنهاد سود بالا میده حتما از اون سایت دور باشید چون احتمالا اسکمه !

نکته سوم : برای تشخیص اینکه یه سایت اسکم هست یا نه میتونید  hyiplogs.com از این سایت استفاده کنید , خودم این سایتو پیدا کردم میشه واردش بشید , و در قسمت جستوجو نام سایتی که مد نظرتونه رو وارد کنید ببینید نتیجه چی نشون میده , اگه بنویسه اسکم یا نات پینگ یعنی پرداخت نداره و اسکمه و اگه سبز باشه هم یعنی هنوز پرداخت داره ,.

نکته چهارم : سایت Trustpilot Reviews: Experience the power of customer reviews هست مثل بالا اسم سایت رو وارد کنید بهتون میگه سایت چه جوریه البته به شکل نمایش متن نظرات کاربران و تجربه کارشون که میگن اره سایت خوبیه یا نه .

نکته پنجم : به هیچ سایتی نمیشه به طور کامل اعتماد کرد , ولی با برسی کیفیت طراحی میشه تا حدودی به نتیجه رسید که یه سایت ارزش داره یا خیر , در پایان فراموش نکنید ] هر نوع سرمایه گذاری ریسک خودشو داره و به هیچ وجه تمامی مقدار پول خودتون رو وارد یه سایت نکنید . و به خاطر داشته باشین , مسئولیت سرمایه گذاری با خود شماست .

 

« همیشه بدانید که ما و هیچ سایت و معرفی کننده ای مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری شما نداریم و اگر ریسک پذیر نیستید و سرمایه اندکی دارید جدا ار انجام این گونه سرمایه گذاری ها خودداری کنید »

 

این دو نکته که در زیر آورده شده را حتما رعایت کنید و جدید بگیرید :


1. برداشت روزانه و لحظه ای سود و سرمایه  :

بدون شک و تردید حتماً هر روز موجودی بالانس اکانت خود را از سایت های اینترنتی برداشت کنید چون هر لحظه احتمال اسکم شده وجود دارد.

« بر کسی پوشیده نیست که هر نوع سرمایه گذاری و فعالیت کاری اعم از اینترنتی و غیراینترنتی همواره با ریسک همراه بوده، بنابراین با دقت کامل و در کمال صحت عقل، بررسی و انتخاب کنید و تصمیم نهایی خود را برای شروع کار بگیرید »

 

2. عدم اجبار به سرمایه گذاری :
ما برای کسب سود از زیرمجموعه‌ها کسی را اجبار به سرمایه‌گذاری نخواهیم کرد. لذا تصمیم فعالیت در سایت های معرفی شده و سود و ضرر شما در این گونه سایت ها برعهده خود شما کاربران خواهد بود و ارزجاب هیچ مسئولیتی در این مورد قبول نخواهد کرد. اتفاقا توضیح دادن این سایتها باعث میشود تا بدانید کدام سایت اسکم هست یا نیست , و با برسی کردن روزانه اگر سایتی اسکم شود سریع اطلاع داده میشود تا از ان سایت دور شوید.

 

جمع بندی و نکات پایانی :

برای سرمایه‌گذاری هیچ وقت مخارج زندگی روزانه خود را وارد این کار نکنید.
برای جورکردن سرمایه اولیه هیچگاه اقدام به فروش اموال و دارایی‌های خود نکنید.
درست است که ریسک کردن باعث موفقیت خواهد شد ولی هیچ وقت با تمام دارایی‌های خود ریسک نکنید. هیچ گاه
بیشتر از 30% سرمایه خود را وارد سرمایه‌گذاری‌های پر ریسک اینترنتی نکنید.
رویا و آرزوی یه شبه پولدار شدن را به کمک سایتهای سرمایه گذاری اینترنتی نداشته باشید. چون داشتن طمع باعث میشود که در یک لحظه تصمیمی نادرست بگیرید.
اگر پول زیادی را میخواهید در سایتهای اینترنتی سرمایه کنید هیچ وقت کل سرمایه را در یک سایت واریز نکنید! سرمایه خود در بین چندین سایت فعال و معتبر پخش کنید.
اگر سایتی سود شما را واریز کرد دلیلی بر واریز دوباره سود به شما ندارد. برای سرمایه‌گذاری دوباره، سایت باید یک بار دیگر مورد بازبینی قرار بگیرد.
چنانچه به هر دلیلی فکر میکنید که نمیتوانید ریسک این کار را بپذیرید از هر گونه سرمایه گذاری اینترنتی در سایت های معرفی شده جداً خودداری کنید.
دوستان بنده خودم قبلا در این سایتها سرمایه گذاری کرده ام و تجربه تلخی دارم و اگر با دقت عمل نکنید زیان میبینید. و نمیشود گفت همه این سایتها اسکم هستند شاید بعضی از سایتها بعد از 10 روز یا کمتر یا شاید حتی بعد از 1 سال کار اسکم شود و هیچ کس دقیقا نمیداند کی یک سایت اسکم میشود !
 

پیروز و پرسود باشید

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی